Soft line plus

antybakteryjne mydło w płynie

Soft line plus

antybakteryjne mydło w płynie

Mydło w płynie przeznaczone do mycia całego ciała.
Dzięki zastosowaniu w recepturze pochodnych oleju kokosowego posiada dobre własności dermatologiczne. Odczyn pH mydełka (ok. 5,5) jest zbliżony do pH skóry co pozwala zachować naturalną warstwę ochronną. Zawarta w recepturze gliceryna delikatnie nawilża skórę oraz zapobiega jej wysuszaniu. Własności antybakteryjne mydło zawdzięcza zastosowaniu TRICLOSANU* który obniża ilość flory bakteryjnej oraz skutecznie zapobiega jej rozwojowi. Mydło jest przebadane dermatologicznie.

Antybakteryjne mydło w płynie "SOFT-LINE PLUS" jest przeznaczone do zastosowania w zakładach gastronomicznych, placówkach służby zdrowia, zakładach przetwórstwa spożywczego i wszędzie tam gdzie wymaga się zachowania szczególnej higieny Mydełko jest produkowane w kolorze perłowo - białym, w wersji bezzapachowej, przede wszystkim po to, żeby uniknąć przenikania obcych zapachów do produktów spożywczych.

* triclosan - popularny składnik antybakteryjny, powszechnie stosowany w dezodorantach, w różnego rodzaju liotonach, pastach do zębów itp.).